Biblioteka Główna Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie

Szkolenia dla autorów oraz SciVal Camp - listopadowe webinary firmy Elsevier

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych webinarów prowadzonych przez trenerów firmy Elsevier. W listopadzie odbędą się warsztaty dla autorów oraz jesienna edycja seminarium SciVal Camp Polska 2022:

Jak napisać i opublikować artykuł. Szkolenie dla autorów
Podczas warsztatów autorskich dostarczymy porady i wskazówki dla autorów, które mogą pozytywnie wpłynąć na poprawę jakości manuskryptów, a tym samym zwiększyć szanse na przyjęcie prac do publikacji w renomowanych, międzynarodowych czasopismach.

22/11/2022 11:30

Jak mądrze wybrać czasopismo. Szkolenie dla autorów
Podczas webinarium zapoznamy autorów z dobrymi praktykami w zakresie wyboru czasopism do czytania i publikowania w oparciu o sprawdzone źródła i informacje.

23/11/2022 11:30

Dobre praktyki dla autorów publikacji naukowych. Dyskusja
Dołącz do nas podczas dyskusji na temat pisania i publikowania artykułów naukowych. Panelistami będą wybrani autorzy z Polski, którzy z sukcesem opublikowali artykuły w cenionych czasopismach Elsevier.

24/11/2022 11:30

SciVal Camp Polska 2022 - edycja jesienna

SciVal Camp Polska to seria 3 dedykowanych spotkań poświęconych tematyce praktycznego wykorzystania możliwości narzędzia SciVal.

29/11/2022
30/11/2022