Biblioteka Główna Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie

Escape Room Księga Wyjścia - 8.10

Zapraszamy do udziału w escape room "Księga Wyjścia".

liczba graczy: grupy 4-5 osobowe, do udziału w grze zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników AGH
czas gry: maks. 1,5 h
dostępne godziny: 18:00, 20:0022:00

zapisy: wyślij e-mail na adres pawel.lapucha[at]bg.agh.edu[dot]pl, podając wybraną godzinę oraz imiona i nazwiska uczestników (obowiązuje kolejność zgłoszeń).

Chcesz zwrócić książkę, ale okazało się, że jest uszkodzona — brakuje w niej stron. Żeby nie wnosić opłaty za jej zniszczenie (przecież lepiej wydać na… przyjemniejsze rzeczy), wykorzystujesz jedyną na sto lat okazję, aby odkupić swe winy.
Jeśli uda Ci się odwrócić to, coś uczynił nim zajdzie słońce — nie poniesiesz konsekwencji. W tym celu musisz zebrać drużynę i wziąć udział w wyzwaniu Najstarszego Bibliotekarza, pamiętającego jeszcze czasy ostatniej zarazy.
Waszym zadaniem będzie zejść ze zniszczoną książką do magazynu, znaleźć brakujące strony, przekonać opiekuna zbiorów, aby przywrócił utraconą świetność książce. Wtedy pozostanie Wam już tylko szczęśliwie wydostać się z magazynu i oddać książkę nim wzejdzie słońce.
Upewnij się, że masz w drużynie sprytnego technika-magika, odważnego wojownika oraz elokwentnego barda. Tylko razem macie okazję odkryć tajemnicze podziemia Biblioteki i przeżyć wspaniałą przygodę. O ile uda Wam się wydostać…

zdjęcie Paweł Łapucha