Biblioteka Główna Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie

Escape Room "Księga Wyjścia" - 17.05.2022

04.04.2022
plakat reklamujący Escape room

Wydarzenie organizowane jest w ramach Dni Otwartych BG AGH.

liczba graczy: 4 osobowa grupa, do udziału w grze zapraszamy studentów AGH

czas gry: max. 1,5 h

dostępne godziny10:0012:0014:00, 16:00

zapisy: wyślij e-mail na adres pawel.lapucha[at]bg.agh.edu[dot]pl, podając wybraną godzinę oraz imiona i nazwiska uczestników (obowiązuje kolejność zgłoszeń)

Chcesz zwrócić książkę, ale okazało się, że jest uszkodzona - brakuje w niej stron. Żeby nie wnosić opłaty za jej zniszczenie (przecież lepiej wydać na… przyjemniejsze rzeczy), wykorzystujesz jedyną na sto lat okazję, aby odkupić swe winy.

Jeśli uda Ci się odwrócić to, coś uczynił nim zajdzie słońce - nie poniesiesz konsekwencji. W tym celu musisz zebrać drużynę i wziąć udział w wyzwaniu Najstarszego Bibliotekarza, pamiętającego jeszcze czasy ostatniej zarazy.

Waszym zadaniem będzie zejść ze zniszczoną książką do magazynu, znaleźć brakujące strony, przekonać opiekuna zbiorów, aby przywrócił utraconą świetność książce. Wtedy pozostanie Wam już tylko szczęśliwie wydostać się z magazynu i oddać książkę nim zajdzie słońce.

Upewnij się, że masz w drużynie sprytnego technika-magika, odważnego wojownika oraz elokwentnego barda. Tylko razem macie okazję odkryć tajemnicze podziemia Biblioteki i przeżyć wspaniałą przygodę. O ile uda Wam się wydostać…

Sponsorem nagród dla uczestników gry jest Huta Gier.

Logo sponsora Huta Gier