Wrześniowe szkolenia Web of Science

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych seminariów online prowadzonych przez przedstawiciela firmy Clarivate Analytics, p. Marcina Kapczyńskiego. Spotkania są prowadzone w języku polskim. Poniżej znajdziecie Państwo tematy szkoleń, opisy prowadzących, terminy, linki do rejestracji.

ekspertów, aby przejść przez każdy etap swojej podróży badawczej.

WTOREK, 28 WRZEŚNIA, 2021 11:00 -12.00 CET
Otwarty dostęp (Open access) a finansowanie badań
Fundatorzy są aktywnie zaangażowani w promowanie otwartego dostępu i odzwierciedlają to w swoich programach finansowania. Dołącz do naszych ekspertów, aby dowiedzieć się, jak mierzyć zgodność swojej instytucji z wymaganiami fundatorów w zakresie otwartości nauki (Open Science).
CZWARTEK 30 WRZEŚNIA, 2021 11:00 -12.00 CET
Rozpocznij rok akademicki z nowym Web of Science i innymi niezbędnymi narzędziami dla naukowców
Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym naukowcem, czy doświadczonym badaczem, zestaw zintegrowanych narzędzi Web of Science z pewnością usprawni Twój pracę! Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać zupełnie nową platformę Web of Science i dobrze rozpocząć nowy rok akademicki.
PIĄTEK, 24 WRZEŚNIA 2021, GODZ. 12:00-13:00 CET
Wizualizacja w InCites B&A: jak najlepiej przedstawić wyniki swoich analiz.
Gdy obraz wart jest tysiąc słów. Dowiedz się jak dobrać odpowiednie typy wizualizacji dostępnych w InCites by dobrze zobrazować wyniki swoich analiz.
PONIEDZIAŁEK, 27 WRZEŚNIA 2021, GODZ. 11:00-12:00 CET
Odnajdywanie właściwych informacji poprzez skuteczne kwerendy w nowym Web of Science.
Dowiedz się jak budować kwerendy i sprawnie prowadzić wyszukiwania, skutecznie odnajdując istotne informacje na nowej ulepszonej platformie Web Science.
Zapraszamy również do obejrzenia nagranych wcześniejszych szkoleń:
Obejrzyj nagrania ->