Nowości wydawnicze Cambridge University Press - podręczniki i e-booki

Szukasz treści i zasobów od uznanych autorów dla użytkowników swojej biblioteki? Chcesz wspierać skuteczne nauczanie i uczenie się w dzisiejszym, szybko zmieniającym się środowisku edukacyjnym? Weź udział w webinarium z udziałem Leszka Czerwińskiego z Cambridge University Press oraz Anny Abramowskiej z EBSCO Information Services, by poznać ofertę wydawnictwa w zakresie e-booków, możliwości dostępu, w tym model Evidence Based Acquisition (EBA) oraz nowości wydawnicze w kategorii podręczników akademickich.

Termin: 23.02.2020 godz. 10.00

Podczas spotkania:

bullet point

Zaznajomisz się z ofertą wydawniczą Cambridge University Press, modelami dostępu oraz atutami jakie niesie za sobą współpraca z prestiżowym wydawnictwem i wiarygodnym dostawcą

bullet point

Poznasz nowości w kategorii podręczników akademickich i dowiesz się o e-bookach uznanych autorów, które są realnym wsparciem w czasie edukacji zdalnej lub hybrydowej

bullet point

Będziesz mieć okazję do zadania praktycznych pytań w czasie sesji pytań i odpowiedzi.