Jak publikować artykuły w otwartym dostępie z IEEE? - webinarium dla autorów

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w szkoleniu online dla autorów zainteresowanych publikowaniem w czasopismach IEEE.

Podczas spotkania usłyszą Państwo, jak znaleźć odpowiedni tytuł konferencji lub czasopisma, czym się kierować przy wyborze tytułu, poznają Państwo też podstawową strukturę artykułu naukowego. Ponadto zostanie omówiony proces recenzowania, szczególnie to, co warto wiedzieć przed przesłaniem artykułu do czasopisma. Poznają Państwo również możliwości publikowania artykułów w otwartym dostępie w IEEE. Po prezentacji zaplanowano dyskusję i odpowiedzi na zadane w jej trakcie pytania związane z pisaniem i składaniem artykułów do druku. Dodatkowo zostaną przedstawione dostępne materiały szkoleniowe dla autorów.

Spotkanie poprowadzi p. Eszter Lukacs z IEEE w języku angielskim.

Szczegóły oraz link do rejestracji znajdą Państwo poniżej:

TEMAT: How to publish open access articles with the IEEE? - Webinar for Polish authors

• DATA: Środa | 21 października 2020 | godz.: 15:00
  • ZAREJESTRUJ SIĘ
  • Hasło: Poland2020

Jak dołączyć:
Proszę kliknąć w link przypisany sesji, następnie podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Po wpisaniu hasła sesji proszę wybrać przycisk "Join now" i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Przypominamy, że działa program publikowania otwartego dla autorów z AGH.