Biblioteka Główna Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie

IHS Engineering Workbench

Logo IHS markit

Baza IHS Engineering Workbench zawiera około 1.7 mln rekordów z danymi bibliograficznymi norm i innych dokumentów technicznych wydawanaych przez ponad 400 organizacji normalizacyjnych z całego świata takich jak: AIA/NAS, ANSI, API, ASQ, ASME,  AWS, BSI, CSA Group, DIN, ECA, GM, IEC, ICEA, IEEE/IEL, IPC, ISA, ISO, JEDEC, NEMA, NFPA, SAE, TIA, UL i wielu innych.  Stanowi także narzędzie do wyszukiwania norm ASTM, które dostępne są w postaci pełnych tekstów w Czytelni Norm, Patentów i Zbiorów Kartograficznych BG AGH.

Wydawca: IHS

Język: angielski

Aktualizacja: tygodniowa

Kryteria wyszukiwawcze: numer normy, słowa z tytułu lub streszczenia, słowa kluczowe, organizacja normalizacyjna, typ dokumentu, status dokumentu, międzynarodowa klasyfikacja norm (ICS).

 

Baza IHS Engineering Workbench udostępniana jest w Czytelni Norm, Patentów i Zbiorów Kartograficznych -  II p., pok. 213, tel. 12 617 32 17,  ozs[at]bg.agh.edu[dot]pl


Jeżeli jesteś zainteresowany pełnym tekstem normy znalezionej w bazie IHS skontaktuj się z nami. Niektóre z dokumentów posiadamy w zbiorach Biblioteki Głównej AGH. Do wielu norm istnieją odpowiedniki. Sprawdzimy szczegółowo każde zapytanie. Jeżeli konieczny jest zakup normy – pośredniczymy w realizacji zamówienia. W przypadku gdy norma dostępna jest do zakupu w wersji elektronicznej dokument sprowadzany jest w ciągu 24h. Konieczne jest jednak wcześniejsze dostarczenie podpisanego zamówienia (wzór).