E-książki na platformie De Gruyter

16.04.2020

Szanowni Państwo,

informujemy o uruchomieniu dostępu testowego do wielodziedzinowej kolekcji e-booków na platformie De Gruyter. Zasób obejmuje zarówno książki De Gruytera, jak i innych renomowanych wydawnictw, takich jak Columbia University Press, Harvard University Press, Princeton University Press i wielu innych. Test obejmuje e-booki wydane do roku 2016 (w sumie około 75.000 tytułów), w wyborze nowsze publikacje.

Informacje o wydawcach i liczbie tytułów

Książki University of California Press, University of Chicago Press oraz Yale University Press zostaną udostępnione z początkiem maja ze z względu na prace związane z dostosowaniem i aktualizacją platformy De Gruyter.

Test trwa do końca czerwca 2020.

Dostęp

Przypominamy o konieczności przestrzegania warunków licencji i praw autorskich. Nieprzestrzeganie tych ustaleń może spowodować zablokowanie dostępu zarówno dla Użytkowników łamiących te ustalenia, jak i dla całej Uczelni.

Kontakt: Oddział Informacji Naukowej, e-mail: oin[at]bg.agh.edu[dot]pl