Dostęp do licencyjnych e-źródeł

Pracownicy, doktoranci i studenci AGH mają dostęp do licencyjnych e-zasobów z dowolnego miejsca na świecie. Warunkiem korzystania z usługi jest posiadanie aktualnego konta bibliotecznego.

Logowanie:
numer karty bibliotecznej - należy wpisać numer swojej karty bibliotecznej
hasło - należy wpisać serię i numer dowodu osobistego*

*UWAGA: istnieje możliwość samodzielnej zmiany hasła. W celu zmiany hasła należy zalogować się na swoje konto w Katalogu Komputerowym AGH. Nowe hasło musi zawierać minimum 8 znaków – litery i/lub cyfry, bez znaków specjalnych.

Dostęp w sieci uczelnianej (bez indywidualnego logowania) jest możliwy na wydziałach, które zarejestrowały swoje zakresy IP w Bibliotece Głównej.

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PRÓBY WYŁUDZENIA DANYCH

Pozostali użytkownicy mogą korzystać z e-zasobów w czytelniach Biblioteki Głównej (pod warunkiem, że licencje na to pozwalają).

UWAGA!

Do zasobów nie zostały podłączone te źródła, których licencje bądź ograniczenia techniczne na to nie pozwoliły (bazy udostępniane jednostanowiskowo w Oddziale Informacji Naukowej lub w Oddziale Zbiorów Specjalnych).

Informacje na temat zakładania i aktualizacji konta bibliotecznego można uzyskać w Oddziale Udostępniania Zbiorów, tel. 12 617 32 12, e -mail: udo[at]bg.agh.edu[dot]pl

Ewentualne uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu prosimy zgłaszać na adres:
- sprawy techniczne: jacek.rzepczynski[at]bg.agh.edu[dot]pl tel.: 12 617 32 22
- sprawy dotyczące zawartości merytorycznej: Oddział Informacji Naukowej