Total Materia

Total Materia jest faktograficzną, kompleksową bazą materiałową zawierającą właściwości ponad 380.000 materiałów (metali, polimerów, materiałów ceramicznych, kompozytów). Baza umożliwia m. in wyszukiwanie materiałów pod kątem ich oznaczeń, składu chemicznego,  właściwości mechanicznych, wyszukiwanie norm.

Dostęp do bazy jest możliwy  w Oddziałe Zbiorów Specjalnych lub w Oddziale Informacji Naukowej Biblioteki Głównej AGH  jak również zdalnie.

Od stycznia 2016 roku - w związku z zakupem przez Bibliotekę Główną rozszerzonej licencji oprogramowania na udostępnianie elektronicznych źródeł informacji – pracownicy, doktoranci i studenci AGH mają dostęp do licencjonowanych e-zasobów z dowolnego miejsca na świecie. Warunkiem korzystania z usługi jest posiadanie aktualnego konta w Bibliotece Głównej. Dotychczasowy sposób autoryzacji na numery IP Uczelni został zastąpiony indywidualnym logowaniem.

Dostęp - kliknij LOGIN

Ulotka informacyjna

Prezentacje

Ewentualne pytania dotyczące funkcjonowania serwisu prosimy zgłaszać na adres:

- sprawy techniczne: Jacek Rzepczyński, tel.: 12 617 32 22, e-mail: jacek.rzepczynski[at]bg.agh.edu[dot]pl

- sprawy dotyczące zawartości merytorycznej: Oddział Zbiorów Specjalnych,  Agnieszka Podrazik, tel. 12 617 32 17, e-mail: agnieszka.podrazik[at]bg.agh.edu[dot]pl