IEEE Xplore

Serwis IEEE Xplore, tworzony przez IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) oraz IET (Institution of Engineering and Technology), oferuje pełne teksty artykułów z czasopism (w tym ok. 230 tytułów bieżących IEEE i IET), materiałów konferencyjnych i norm z dziedziny informatyki, elektrotechniki, elektroniki oraz nauk pokrewnych. Baza rejestruje również publikacje przed ukazaniem się ich w druku.

Wydawca: IEEE, IET

Uwaga: od 1 stycznia 2021 r. z bazy IEL zostaną wyłączone czasopisma IET, które przejdą na model otwarty wraz archiwami od 2013 r. i będą dostępne na serwerze Wiley Online. Materiały konferencyjne IET oraz magazyn E&T pozostaną w bazie IEL.

Informacja o dostępnych publikacjach znajduje się na stronie Wirtualnej Biblioteki Nauki.

Kontakt: Oddział Informacji Naukowej Biblioteki Głównej AGH, tel. 12 617 32 15, e-mail: oin[at]bg.agh.edu[dot]pl