Biblioteka Pracownicza AGH

Szanowni Państwo,

gorąco zachęcamy do skorzystania z Beletrystycznej Biblioteki Pracowniczej, która znajduje się na parterze Biblioteki Głównej AGH. Oferuje ona wszystkim obecnym i emerytowanym pracownikom AGH dostęp do ponad 10000 pozycji książkowych z działów takich jak: literatura piękna, popularnonaukowa, obyczajowa, sensacyjna, dziecięco-młodzieżowa, fantastyka i science fiction, biografie i wspomnienia, poradniki.

Do korzystania z księgozbioru niezbędne jest posiadanie aktywnego konta bibliotecznego w BG AGH. Do jego założenia potrzebne są tylko: dowód osobisty i 5 zł (jednorazowa opłata za kartę). Zasady zapisu i aktywacji konta można sprawdzić tutaj.

Jeśli nie znajdziecie Państwo w naszych zbiorach interesującej Was pozycji zachęcamy do kontaktu i zgłaszania propozycji zakupu: bp[at]bg.agh.edu[dot]pl. Zależy nam na powiększaniu księgozbioru zgodnie z Państwa zainteresowaniami.